Росія розпочала повномасштабну війну з Україною
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!

✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.

Президент України
Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)

✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати

✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - http://surl.li/blnsy

✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war

Будьте з Україною!

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ НА ВАШУ ТЕХНІКУ

CASE IH
Відкрийте нове майбутнє для своєї техніки!
що це?
РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ ЦЕ:
Подовжений гарантійний термін до 5 років на Вашу техніку CASE IH
Використання оригінальних запчастини та витратних матеріалів
Економія часу та коштів
Планові витрати на утримання обладнання
Постійна підтримка професійної сервісної команди
Висока цінність Вашого обладнання на вторинному ринку
Основні умови РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ:
умови
наступає після завершення терміну базової гарантії;
можна придбати як з технікою, так і окремо на ту одиницю, в якої ще не закінчився базовий термін гарантії.
3
ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ:
КРОКИ
Отримайте комерційну пропозицію
Наш менеджер зв’яжеться з Вами для детальної консультації
Заповніть форму на цій сторінці
Пропозиція
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ доступна також до придбання разом із новою технікою CASE IH в кредит або лізинг через наших фінансових партнерів: Кредо Банк та Ощадбанк.
відгуки
Чому Клієнти обирають техніку із РОЗШИРЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ:
Олександр Березюк
Головний інженер компанії «Епіцентр Агро»
Ми придбали багато техніки CASE IH у компанії Тайтен Машинері Україна. Початковою умовою для придбання техніки було наявність оперативної сервісної підтримки та подовжений термін гарантії на обслуговування. Тоді ми заключили договір з розширеною гарантією на 22 одиниць самохідної техніки й зараз розуміємо, що це було правильне рішення. Декілька раз спеціалісти ТМУ оперативно закривали гарантійні питання шляхом розбирання техніки, що знаходилася на майданчиках для реалізації техніки в дилерських центрах. Із сервісною службою Тайтен Машинері ми вже добре знайомі – задоволені оперативністю їх роботи, наявністю потрібних запчастин і процесом комунікації з представниками компанії (завжди ввічливі та знаходять рішення в будь-якій ситуації). Найбільш радує прогнозованість витрат на обслуговування машин - відмінна та вигідна пропозиція для власників великого парку техніки!
Олексій Грубрін
Керівник відділу сервісу, Тайтен Машинері Україна
Для Тайтен Машинері Україна наявність РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ у Клієнта означає ряд переваг. Як Керівник відділу сервісу я можу зазначити, що це суттєво допомагає у плануванні робіт сервісної служби, адже власнику парку техніки із РОЗШИРЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ завжди надається перевага в сервісному обслуговуванні, а отже це гарантія того, що наш фахівець прибуде в найкоротший термін після отримання заявки на обслуговування. Нам також буде зручніше формувати склад запасних частин, виходячи з розуміння потреби в регулярних замінах деяких комплектуючих на різних типах техніки. В результаті сервісна служба стане більш ефективною та організованою, а витрати Клієнта, пов’язані з підтримкою обладнання в робочому стані, помітно зменшаться, у порівнянні із замовленням аналогічних послуг поза межами гарантійного терміну.
Більше не потрібно хвилюватися про Вашу техніку, адже вона буде під професійним контролем сервісної команди Тайтен Машинері Україна!
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Є ЗАПИТАННЯ?