РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ НА ВАШУ ТЕХНІКУ

CASE IH
Відкрийте нове майбутнє для своєї техніки!
що це?
РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ ЦЕ:
  • Подовжений гарантійний термін до 5 років на Вашу техніку CASE IH
  • Використання оригінальних запчастини та витратних матеріалів
  • Економія часу та коштів
  • Планові витрати на утримання обладнання
  • Постійна підтримка професійної сервісної команди
  • Висока цінність Вашого обладнання на вторинному ринку
Основні умови РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ:
умови
  • наступає після завершення терміну базової гарантії;
  • можна придбати як з технікою, так і окремо на ту одиницю, в якої ще не закінчився базовий термін гарантії.
3
ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ:
КРОКИ
Отримайте комерційну пропозицію
Наш менеджер зв’яжеться з Вами для детальної консультації
Заповніть форму на цій сторінці
Пропозиція
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ доступна також до придбання разом із новою технікою CASE IH в кредит або лізинг через наших фінансових партнерів: Кредо Банк та Ощадбанк.
відгуки
Чому Клієнти обирають техніку із РОЗШИРЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ:
Олександр Березюк
Головний інженер компанії «Епіцентр Агро»
Ми придбали багато техніки CASE IH у компанії Тайтен Машинері Україна. Початковою умовою для придбання техніки було наявність оперативної сервісної підтримки та подовжений термін гарантії на обслуговування. Тоді ми заключили договір з розширеною гарантією на 22 одиниць самохідної техніки й зараз розуміємо, що це було правильне рішення. Декілька раз спеціалісти ТМУ оперативно закривали гарантійні питання шляхом розбирання техніки, що знаходилася на майданчиках для реалізації техніки в дилерських центрах. Із сервісною службою Тайтен Машинері ми вже добре знайомі – задоволені оперативністю їх роботи, наявністю потрібних запчастин і процесом комунікації з представниками компанії (завжди ввічливі та знаходять рішення в будь-якій ситуації). Найбільш радує прогнозованість витрат на обслуговування машин - відмінна та вигідна пропозиція для власників великого парку техніки!
Олексій Грубрін
Керівник відділу сервісу, Тайтен Машинері Україна
Для Тайтен Машинері Україна наявність РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ у Клієнта означає ряд переваг. Як Керівник відділу сервісу я можу зазначити, що це суттєво допомагає у плануванні робіт сервісної служби, адже власнику парку техніки із РОЗШИРЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ завжди надається перевага в сервісному обслуговуванні, а отже це гарантія того, що наш фахівець прибуде в найкоротший термін після отримання заявки на обслуговування. Нам також буде зручніше формувати склад запасних частин, виходячи з розуміння потреби в регулярних замінах деяких комплектуючих на різних типах техніки. В результаті сервісна служба стане більш ефективною та організованою, а витрати Клієнта, пов’язані з підтримкою обладнання в робочому стані, помітно зменшаться, у порівнянні із замовленням аналогічних послуг поза межами гарантійного терміну.
Більше не потрібно хвилюватися про Вашу техніку, адже вона буде під професійним контролем сервісної команди Тайтен Машинері Україна!
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Є ЗАПИТАННЯ?